Nowa wersja naszego serwisu

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy całkowicie nową wersję naszego serwisu. Oprócz zmiany szaty graficznej serwis zyskał możliwość komentowania opublikowanych materiałów. W niedługim czasie zostanie również umożliwione publikowania materiałów przez zarejestrowanych użytkowników. Sukcesywnie przenosimy treści ze “starego” serwisu do “nowego” Sporo już zostało przeniesione.
.
.
.
.
.
Pozostałe materiały są dostępne pod starym adresem:Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały:

  • Strony internetowe dla przedszkoliStrony internetowe dla przedszkoli Wszystkich zainteresowanych stworzeniem strony dla swojego przedszkola zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły są dostępne […]
  • Akademia Misia Haribo w muzycznej odsłonieAkademia Misia Haribo w muzycznej odsłonie 11 października 2010 wystartowała jesienna edycja Akademii Misia Haribo. To kolejny – VIII konkurs w ramach Akademii, tym razem pod nazwą […]
  • Konkurs Akademii Misia Haribo rozstrzygniętyKonkurs Akademii Misia Haribo rozstrzygnięty Niemal 600 przedszkoli i szkół wzięło udział w konkursie XI. edycji Akademii Misia Haribo – to ponad dwa razy więcej w porównaniu z […]
  • Wszyscy sprzątamy świat!Wszyscy sprzątamy świat! Nie masz pomysłu na weekend? Już 14 września, w piątek, rusza międzynarodowa akcja „Sprzątanie Świata”. To doskonała okazja, by wraz z […]
  • Rusza kampania społeczna „Nie ma dzieci, są ludzie”Rusza kampania społeczna „Nie ma dzieci, są ludzie” We wtorek, 20 listopada rusza kampania społeczna „Nie ma dzieci, są ludzie” podsumowująca działania podjęte dla uczczenia Roku Janusza […]
  • Zarejestruj sięZarejestruj się Informujemy, że udostępniliśmy naszym odwiedzającym rejestrację w serwisie. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się. Konto w […]