Nowa wersja naszego serwisu

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy całkowicie nową wersję naszego serwisu. Oprócz zmiany szaty graficznej serwis zyskał możliwość komentowania opublikowanych materiałów. W niedługim czasie zostanie również umożliwione publikowania materiałów przez zarejestrowanych użytkowników. Sukcesywnie przenosimy treści ze “starego” serwisu do “nowego” Sporo już zostało przeniesione.
.
.
.
.
.
Pozostałe materiały są dostępne pod starym adresem:Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały:

  • Strony internetowe dla przedszkoliStrony internetowe dla przedszkoli Wszystkich zainteresowanych stworzeniem strony dla swojego przedszkola zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły są dostępne […]
  • Konkurs Akademii Misia Haribo rozstrzygniętyKonkurs Akademii Misia Haribo rozstrzygnięty Niemal 600 przedszkoli i szkół wzięło udział w konkursie XI. edycji Akademii Misia Haribo – to ponad dwa razy więcej w porównaniu z […]
  • Akademia Misia Haribo w muzycznej odsłonieAkademia Misia Haribo w muzycznej odsłonie 11 października 2010 wystartowała jesienna edycja Akademii Misia Haribo. To kolejny – VIII konkurs w ramach Akademii, tym razem pod nazwą […]
  • Wszyscy sprzątamy świat!Wszyscy sprzątamy świat! Nie masz pomysłu na weekend? Już 14 września, w piątek, rusza międzynarodowa akcja „Sprzątanie Świata”. To doskonała okazja, by wraz z […]