Nowa wersja naszego serwisu

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy całkowicie nową wersję naszego serwisu. Oprócz zmiany szaty graficznej serwis zyskał możliwość komentowania opublikowanych materiałów. W niedługim czasie zostanie również umożliwione publikowania materiałów przez zarejestrowanych użytkowników. Sukcesywnie przenosimy treści ze “starego” serwisu do “nowego” Sporo już zostało przeniesione.
.
.
.
.
.
Pozostałe materiały są dostępne pod starym adresem:Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały:

  • Święta, święta i po świętachŚwięta, święta i po świętach Okres świąteczny mamy wprawdzie za sobą , ale chciałam jeszcze przedstawić ciekawe, wartościowe sposoby na wykorzystanie tych dni o […]
  • Wędrówki przedszkolaków z PyząWędrówki przedszkolaków z Pyzą W swojej długoletniej pracy pedagogicznej przekonałam się jak ogromną rolę odgrywa w rozwoju i edukacji dziecka literatura dla dzieci […]
  • Scenariusz spotkania andrzejkowegoScenariusz spotkania andrzejkowego Organizatorzy: Halina Pawłowska i Jolanta Perkiewicz Uczestnicy: dzieci 5 i 6-latnie wraz z rodzicami Miejsce: sala […]
  • Koncepcje wychowania estetycznegoKoncepcje wychowania estetycznego Romana Rybarczyk Sztuka jest wieczną wiosną. Sztuka jest ciepłym wiatrem, od którego śniegi topnieją. K.I.Gałczyński Proces […]