Nowa Ogólnopolska Baza Przedszkoli


Zachęcamy wszystkie placówki przedszkolne, kluby malucha, żłobki i inne instytucje edukacyjne pracujące z małymi dziećmi do dodawania wpisów do naszej ogólnopolskiej bazy.

Nasza baza przedszkoli jest wyjątkowa. W porównaniu z innymi oprócz możliwości podania adresu strony internetowej przedszkola oferujemy możliwość zamieszczenia bardzo długiego opisu placówki. Praktycznie nie ma ograniczenia co do długości tekstu ( oczywiście w ramach tzw. “zdrowego rozsądku”. )

Przykładowy opis przedszkola mogą zobaczyć Państwo tutaj…Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały:

  • Kraina gdzie zawsze jest białoKraina gdzie zawsze jest biało Cele ogólne: - rozwijanie wyobraźni - utrwalanie kolorów - tworzenie zbiorów i porównywanie ich liczebności - doskonalenie […]
  • Scenariusz zajecia otwartego dla rodziców-wprwadzenie litery g, G na podstawie wyrazu “garnek”Scenariusz zajecia otwartego dla rodziców-wprwadzenie litery g, G na podstawie wyrazu “garnek” Opracowanie: Anna Bączyk, Małgorzata Wacławska – Miejskie Przedszkole nr 4 w Zambrowie Hasło programowe: Czytanie wyrazów, zdań i […]
  • MisiuMisiu Zapraszamy do oglądania naszych kolorowanek do wydrukowania. Kolorowanki w naszym serwisie są przygotowane w formacie pdf.  Format […]
  • KotKot Zapraszamy do oglądania naszych kolorowanek do wydrukowania. Kolorowanki w naszym serwisie są przygotowane w formacie pdf.  […]