Klimatolubne Przedszkolaki

Ministerstwo Środowiska, Fundacja Nasza Ziemia i Fundacja Rozwoju Gmin Polskich 

serdecznie zapraszają nauczycieli przedszkolnych grup 5-latków z województwa małopolskiego na bezpłatne

szkolenie z zakresu nauczania na temat zmian klimatu na poziomie przedszkolnym

Szkolenie odbędzie się 26 listopada (piątek) 2010 r. w godzinach 9 – 15 w sali „Pirrona”, przy ul. Św. Filipa 23/4 w Krakowie oraz 29 listopada (poniedziałek) w godzinach 9 – 15 w sali kominkowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. Tysiąclecia 37 w Nowym Targu.

Planowany warsztat ma za zadanie przygotować Państwa do prowadzenia ciekawych
i kształcących zajęć edukacji ekologicznej dla swoich podopiecznych. Program szkolenia, łączący teorię z praktyką, pozwoli na dogłębne zapoznanie się z zagadnieniem zmian klimatu oraz scenariuszami zajęć proponowanymi w programie.

 Każdy z uczestników szkolenia otrzyma komplet materiałów szkoleniowych oraz, po pomyślnym ukończeniu testu, certyfikat uczestnictwa. Podczas szkolenia gwarantujemy również przerwę kawową oraz obiad. Szkolenie poprowadzi trener Fundacji Nasza Ziemia.

 Na szkolenie należy zarejestrować się poprzez stronę internetową Programu: www.klimatolubneprzedszkolaki.pl do 19 listopada 2010 r. Szkolenia są skierowane do nauczycieli opiekujących się dziećmi 5-letnimi. Uprzejmie informujemy, że z jednej placówki mogą zapisać się maksymalnie 2 osoby.

 W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt:

Joanna Lorek, e-mail: asia.frgp@gmail.com, Tel. 692858024 Szkolenie odbywa się w ramach programu “Klimatolubne Przedszkolaki” organizowanego przez Ministerstwo Środowiska i dofinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem programu jest Fundacja Nasza Ziemia.Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały: