Rajstopy dzieciece

home Fora dyskusyjne Forum ogólne Rajstopy dzieciece

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Mirabela Mirabela 3 dni, 2 godzin temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy

Kupujecie je swoim pociechom? Mnie moja corka jakis czas pytala o nie. Kurde, ciekawska jest 🙂

Rajstopy dość często pojawiają się w dziecięcych stylizacjach bez względu na porę roku. Zazwyczaj w wieku szkolnym dziewczynki dopytują się o nie swoje mamy bo zobaczyły jedne u swojej koleżanki. Każdy rodzic ma świadomość tego, że to bardzo użyteczny element każdej garderoby. Natomiast muszą one spełnić kilka ważnych wymogów takich jak wysoki materiał z którego są wykonane oraz muszą być przyjemne w dotyku. Sama jak sobie przypomnę swoje dzieciństwo to zawsze nie lubiłam nosić żadnych “gryzących” rzeczy. Teraz dzieci są jeszcze bardziej wybredne muszę to przyznać 🙂 Najlepiej by zostały wyprodukowane z bawełny i domieszku elastanu dzięki czemu mamy gwarancję jakości na długi czas. Warto popatrzeć co w swojej ofercie mają producenci tacy jak Wola – https://www.wola.pl/dzieciece/rajstopy-dzieciece/ Dobrze jest przedystkuować z dzieckiem detale takie jak wzór, kolor itd.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.