Jadłospis

home Fora dyskusyjne Forum ogólne Jadłospis

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez GrazaAA GrazaAA 4 tygodni, 1 dzień temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6204

  Przedszkolny jadłospis, proszę podzielcie się co podawane jest w Waszych przedszkolach. Co najbardziej lubią jeść dzieci.

  #6218

  Proszę o odpowiedzi.

  #6256

  Ostatnio dowiedziałem się, że w niektórych przedszkolach zamiast zwykłego cukru stosowane są słodziki sztuczne w tym aspartam. Nie wiedziałem, czy jest to takie dobre dla maluszków, ale trochę poczytałem i słodzik wydaje się być zdrowszy od zwykłego cukru. Czytałem wczoraj coś takiego: https://natemat.pl/88445,aspartam-6-rzeczy-ktorych-o-nimi-nie-wiesz Czy myślicie, że używanie słodzika jest dobrym rozwiązaniem?

  #6334

  W przedszkolach, do których chodża dzieci moich znajomych menu jest dość przewidywalne, bardzo często są kanapki, jakieś zupy, od czasu do czasu jakieś owoce. Ale moim zdaniem to dość monotonne jedzenie i akurat w przypadku dzieci może się bardzo szybko znudzić. Podpowiedziałem kilku osobom, żeby zerknęły sobie na bloga junior angin https://blog-juniorangin.pl/ – bo tam jest całkiem sporo pomysłów chociażby na szybkie przekąski, które są dobre właśnie dla kilkulatków. I może warto by było wprowadzić takie małe zmiany. Oczywiście to wszystko dla dobra i przede wszystkim dla zdrowie dzieci!

  #6338

  U mnie soki robimy na miejscu z sokowirówki. Mamy sokowirówkę od philipsa , ale dzieciaki podczas zabawy ją przewróciły (choć jest trudnodostępna ) i przez jakiś czas nie było soków, co wyraźnie je zasmuciło. Ale części zamówione z philipsagd pan konserwator sam wymienił i powróciliśmy do owocowych śniadań

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.