Chłopiec i motyl

Zapraszamy do oglądania naszych kolorowanek do wydrukowania. Kolorowanki w naszym serwisie są przygotowane w formacie pdf.  Format ten umożliwia wydrukowanie kolorowani w optymalnym rozmiarze na kartce papieru formatu A4. Kliknij w tytuł aby obejrzeć kolorowankę w całości.

Kliknij TUTAJ aby otworzyć kolorowankę w formacie pdf i wydrukować w pełnym rozmiarze.Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały:

  • Znam lasZnam las Cele: Dziecko: - zna rodzaje lasów - potrafi dopasować owoc do liścia drzewa - wie co daje człowiekowi las - zna nazwy warstw […]
  • Plan rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanegoPlan rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego Plan rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień zawodowy nauczyciela dyplomowanego mgr Izabela […]
  • Wspomaganie rozwoju mowy dzieckaWspomaganie rozwoju mowy dziecka Ważne dla rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym jest, aby każdy wychowawca stał się nauczycielem prawidłowej mowy dziecka poprzez świadome […]
  • Scenariusz jasełekScenariusz jasełek SCENARIUSZ ,,JASEŁEK”   Opracowała Katarzyna Kryjom   Powitanie Zanim tę radosną nowinę powiemy, wszystkim tu zebranym bardzo […]