Blogi Nauczycieli Przedszkola – załóż swojego!

Niedawno we współpracy z naszym portalem i portalem przedszkola-swiat.pl został uruchomiony nowy serwis dla nauczycieli przedszkola. Serwis oferuje każdemu nauczycielowi możliwość założenia darmowego bloga. Polecamy rejestrację wszystkim zainteresowanym, którzy chcą prowadzić swoją stronę, a nie posiadają wiedzy na ten temat. Serwis jest dostępny pod poniższym linkiem:

Blogi Nauczycieli Przedszkola

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy w przedszkolu i chcesz się nim podzielić z młodymi nauczycielami zachęcamy do rejestracji i założenia bloga. Wszystko jest dostępne oczywiście za darmo. Na blogu można publikować swoje artykuły, spostrzeżenia czy też po prostu scenariusze zajęć. To tylko przykłady. Pozostawiamy tutaj wolną rękę użytkownikom.

Ale serwis to nie tylko blogi. Zarejestrowany użytkownik ma do dyspozycji swój profil, gdzie może tworzyć listę znajomych, grupy tematyczne, dyskutować na forum, a wkrótce tworzyć własne galerie zdjęć.

Gorąco zachęcamy do rejestracji.Być może zainteresują Cię również inne nasze materiały: