28. Festiwal Śpiewających Przedszkolaków

festiwal15 maja, godz. 10:00
CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA DO 30 kwietnia / ilość miejsc ograniczona!

15 maja 2013 r. Centrum Kultury AGORA już po raz 28 organizuje Festiwal Śpiewających Przedszkolaków, na którym swoje umiejętności zaprezentują najmłodsi wykonawcy z około 40-stu przedszkoli (zazwyczaj 300 wykonawców).
Mimo upływu lat festiwal pozostaje największym tego typu projektem kulturalnym, artystycznym i dydaktycznym realizowanym we Wrocławiu. Przegląd twórczości i talentów najmłodszych wykonawców jest dla większości uczestników pierwszym prawdziwym występem, debiutem na profesjonalnej scenie z nagłośnieniem, światłami i bajkową scenografią, przed życzliwą i emocjonalnie reagująca kilkusetosobową publicznością. Atmosferze prawdziwej radości i dobrej zabawy sprzyja niekonkursowy charakter festiwalu – tu każdy jest zwycięzcą i każdy otrzymuje nagrodę.
Festiwal rozpocznie się o godz. 10:00, a podczas przerwy, w godzinach 12:00 -12:45, w roku Juliana Tuwima, zapraszamy wszystkie dzieci na program artystyczny oparty na najbardziej znanych wierszach poety połączony z zabawą i konkursami.
Festiwal poprowadzą dwa gapowate klauny – Hilary i Trąbalski
Informacja: Irena Łukaszewicz, irena.lukaszewicz@ckagora.pl, 71 325 14 83 w.107

źródło: materiał nadesłany przez organizatoraByć może zainteresują Cię również inne nasze materiały: