dobrej jakości ubrania dla dzieci

W tym miejscu rozmawiamy o wszystkim tym co jest związane z naszą pracą, a co nie pasuje do innych kategorii tematycznych naszego forum.
Czas trochę odsapnąć? Nie ma to jak chwila luźnej dyskusji z innymi. Zawsze warto bliżej poznać ludzi, którzy siedzą w tym samym "temacie" co Ty.
cynamonka
Średniak
Średniak

dobrej jakości ubrania dla dzieci

Post autor: cynamonka » 4 gru 2017, o 11:46

Już od 2 tygodni rozglądam się za zwykła, prostą białą koszulą dla mojej 10 latki. niedługo odbędzie się akademia w szkole i potrzebuje jej w zasadzie na już. Nie mam czasu na chodzenie po sklepach więc fajnie byłoby znalezc coś online w dobrej cenie. Pomożecie :)?

ka-sik
Maluszek
Maluszek

Re: dobrej jakości ubrania dla dzieci

Post autor: ka-sik » 5 gru 2017, o 09:59

a sprawdzałaś w 5.10.15 ? Bo widzę, że mają takie zwykłe proste białe koszule bez zbędnych naszywek czy napisów https://www.51015kids.eu/dziewczynka-8- ... szule.html ? U nas też szykuje się w grudniu akademia świąteczna więc pewnie i jak będe musiała taką kupić. Córka mega szybko ze wszystkiego wyrasta ;/

magd@
Średniak
Średniak

Post autor: magd@ » 9 gru 2017, o 20:43

Dokladnie, najlepiej dokonac zakupow online .. mozna sporo przy okazji zaoszczedzic kasy.

Eliza87
Starszak
Starszak
Kontakt:

Post autor: Eliza87 » wczoraj, o 10:12

A macie jakieś ciekawe pomysły na inne prezenty, oprócz ubrań? Nie mam pomysłów :(

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany