Prezenty

W tym miejscu rozmawiamy o wszystkim tym co jest związane z naszą pracą, a co nie pasuje do innych kategorii tematycznych naszego forum.
Czas trochę odsapnąć? Nie ma to jak chwila luźnej dyskusji z innymi. Zawsze warto bliżej poznać ludzi, którzy siedzą w tym samym "temacie" co Ty.
sintumirara344
Średniak
Średniak
Kontakt:

Prezenty

Post autor: sintumirara344 » 22 lis 2017, o 04:17

W sieci jest mnóstwo pomysłów na prezent. Ja mimo wszystko i tak spędzam mnóstwo czasu na poszukiwaniu odpowiedniego. To smutne, ale na szczęście powoli w mojej głowie kreuje się pewna koncepcja - wydaje mi się, że zakup zegarków będzie odpowiednim pomysłem. Tata będzie zachwycony, a Mama nigdy fajnego nie miała - zawsze coś tam jej nie pasowało. Teraz mam szansę na to, aby w końcu zakupić jej coś, co będzie się jej podobać. Na stronie internetowej OtoZegarki jest niesamowita oferta różnych, fajnych prezentów - polecam.

Irka_L
Średniak
Średniak

Re: Prezenty

Post autor: Irka_L » 23 lis 2017, o 10:19

Ja ostatnio kupiłam tacie klasyczny zegarek, coś w tym stylu: https://zegarki.worldtrade24.pl/klasycz ... 23480.html Był zadowolony i widzę, że nosi go praktycznie cały czas, także myślę, że to dobry pomysł na prezent ;)

Guska32
Średniak
Średniak

Post autor: Guska32 » 23 lis 2017, o 11:37

No zaraz świeta, wiec w sumie trzeba zacząć myśleć poważnie o zakupie prezentów. Ja szukam prezentu dla szwagra, z nim mam największy problem. Myślicie, ze portfel będzie dobrym pomysłem? Jakie prezenty dla mężczyzn Wy kupujecie?

orbitalny
Średniak
Średniak

Post autor: orbitalny » 23 lis 2017, o 17:56

Mi się wydaje, że wycieczka może być fajnym pomysłem. Trzeba tylko pamiętać, że wakacyjna polisa może się okazać wręcz niezbędna, a już na pewno bardzo przydatna.
Żyję w rzeczywistym świecie przepełnionym rozkładem, nielogicznością i rozczarowaniami.

Bydam
Średniak
Średniak
Kontakt:

Post autor: Bydam » 23 lis 2017, o 19:46

Wycieczka jako prezent? Wolałbym jakąś fajną grę...ale w sumie można i tak :D

bogusiawwa
Maluszek
Maluszek

Post autor: bogusiawwa » 23 lis 2017, o 21:16

Ja bym sie ucieszyla z takiego prezentu jak najbardziej. Oczywiscie wszystko trzeba dobrze zgrac z zaintersowaniami osoby obdarowywanej.

Jolvi
Maluszek
Maluszek
Kontakt:

Post autor: Jolvi » 28 lis 2017, o 12:26

Zegarki fajna rzecz, sama podarowałam mojemu ojcu. Widziałam też jak mój maż się cieszył z zegarka :)
Ludziom przes­ta­je po­dobać się raj, kiedy zauważają, że nie mają na co narzekać.

fresz
Średniak
Średniak

Post autor: fresz » 30 lis 2017, o 12:51

Mój ojciec dostał w zeszłym roku zegarek, więc teraz to nie przejdzie. Tutaj https://tagomago.pl/collections/dzien-taty myślę, że znajdę jakiś interesujący prezent dla taty. Takie urodowe upominki też są fajne :)

Ania90
Średniak
Średniak

Post autor: Ania90 » 30 lis 2017, o 16:41

Ja mojemu kupię chyba zestaw leków... Może to kiepski pomysł, ale wiem, że on sam nie chce o siebie dbać i we własnym zakresie takich rzeczy sobie nie kupi. Myślałam o czymś takim:http://polki.pl/zdrowie/leki,lekarstwa- ... leria.html Co myślicie?

Awatar użytkownika
Zizzy
Średniak
Średniak

Post autor: Zizzy » 1 gru 2017, o 15:51

Jeżeli ktoś szuka teraz prezentów na święta to są bardzo fajne promocje mikołajkowe tutaj https://inspiracje.al.to/mikolaj17?_ga= ... 1512125430 - rabaty nawet do 80%. warto zobaczyć bo ceny są naprawdę atrakcyjne. A też i święta mogą nas tak nie zaboleć po kieszeni ;) Oprócz zabawek w świetnych cenach jest też AGD, RTV i wiele innych :D
Nie ma nic złego w świętowaniu sukcesu, ale ważniejsze jest wyciągnięcie nauki z porażki.

Tadeusz066l
Maluszek
Maluszek

Post autor: Tadeusz066l » 2 gru 2017, o 15:25

A no to dzieki za namiar. Na pewno z tego skorzystam.

bogusiawwa
Maluszek
Maluszek

Post autor: bogusiawwa » 2 gru 2017, o 19:40

Ja bym sie ucieszyla z takiego prezentu jak najbardziej. Oczywiscie wszystko trzeba dobrze zgrac z zaintersowaniami osoby obdarowywanej. Bez sensu troche kupic komus kto lubi szachy cos zupelnie z tym nie zwiazane. W najblizszym czasie tez bede musiala wykombinowac jakis fajny prezent dla chlopaka. Od jakichs kilku miesiecy zafascynowany biega gdzie sie da z aparatem i robi zdjecia. Chcialabym pomoc mu w rozwijaniu jego pasji dlatego mysle o jakims kursie/ksiazce na ten temat .. a takze przydatnym gadzecie takim jak torba na aparat. Duzy wybor widzialam w tym sklepie - https://fripers.pl/c/torby-i-plecaki/ Co bedzie najlepszy jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci? Z gory dzieki za rekomendacje.

magd@
Średniak
Średniak

Post autor: magd@ » 9 gru 2017, o 20:56

Wielkimi krokami zblizaja sie swieta, a ja nadal nie wiem czym obdarowac moich najblizszych.

wessollika
Starszak
Starszak

Post autor: wessollika » dzisiaj, o 01:27

Ja w tym roku w sumie nie mam dużych wymagań jeśli chodzi o prezenty A co do tych, które mam kupić to mężowi na pewno sprezentuję portfel Ochnik, ponieważ od dawna już o takim marzy i przy każdej okazji mi o tym przypomina :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany