co zrobić żeby uczyć rytmiki i angielskiego w przedszkolu?

Wszystko co jest związane z awansem zawodowym. Nauczyciel mianowany, nauczyciel dyplomowany. Jeśli masz problem związany z awansem zawodowym zapraszamy do dyskusji.
slonce
Maluszek
Maluszek

co zrobić żeby uczyć rytmiki i angielskiego w przedszkolu?

Post autor: slonce » 7 kwie 2011, o 23:19

Kończę licencjat o kierunku pedagogika przedszkolna zintegrowana z wczesnoszkolną i psychologią szkolną. Chciałabym w przyszłości pracować w przedszkolu jako nauczycielka i dodatkowo prowadzić angielski i rytmikę. Na jaki kierunek mam iść i jakie szkoły skończyć? Na pewno muszę zrobić magisterkę z pedagogiki przedszkolnej, ale żeby uczyć rytmiki to muszę ukończyć studium nauczycielskie z muzyki czy Akademię Muzyczną I st? czy II st?
A z angielskiego oprocz znajomości języka muszę mieć jakiś kurs ? jaki? proszę o odpowiedź. to ważne

Dandrem
Maluszek
Maluszek

Re: co zrobić żeby uczyć rytmiki i angielskiego w przedszkol

Post autor: Dandrem » 1 kwie 2014, o 14:26

Strzelać im pod nogi z rewolweru :P Wybaczcie, od razu skojarzyło mi się kiedy zobaczyłem tytuł rozmowy :)

Bart
Maluszek
Maluszek

Re: co zrobić żeby uczyć rytmiki i angielskiego w przedszkol

Post autor: Bart » 1 wrz 2014, o 21:03

W chwili obecnej wystarczy posiadać certyfikat FCE.

Kursów jest wiele, np na www.edulingo.pl

Kwalifikacje metodyczne są mile widziane ale nie wymagane.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany