Gdzie po chwilówkę?

W tym miejscu rozmawiamy o wszystkim tym co jest związane z naszą pracą, a co nie pasuje do innych kategorii tematycznych naszego forum.
Czas trochę odsapnąć? Nie ma to jak chwila luźnej dyskusji z innymi. Zawsze warto bliżej poznać ludzi, którzy siedzą w tym samym "temacie" co Ty.

Gdzie po chwilówkę?

Postautor: kruppssa » 6 wrz 2016, o 12:50

Szukacie niezłej oferty chwilówki w internecie ? Jeśli tak to zobaczcie na pożyczki chwilówki niesamowite zestawienie najlepszych szybkich chwilówek, skorzystajcie z okazji i sprawdźcie z oferty najlepszych chwilówek w sieci !
kruppssa
Starszak
Starszak

Re: Gdzie po chwilówkę?

Postautor: joseantonio2 » 29 paź 2016, o 19:25

Jest obecnie wiele firm pożyczkowych oferujących chwilówki, dlatego najlepiej jest sprawdzić ranking pożyczek i dopiero wtedy wybrać ofertę, która jest najlepiej dopasowana do potrzeb danej osoby. Czy ktoś z Was już korzystał z usług jakiejś firmy pożyczkowej? Którą polecacie?
joseantonio2
Maluszek
Maluszek

Postautor: mastan0 » 2 lis 2016, o 09:44

Bałbym się skorzystać z tych usług, jednak bardziej ufam pożyczkom bankowym
Awatar użytkownika
mastan0
Maluszek
Maluszek

Postautor: Guska32 » 19 lis 2016, o 21:38

W pozabankowych pożyczkach nie ma nic złego, nie ma też się co ich bać, wystarczy czytać umowy. Ja raz brałam chwilówkę w Extra Portfel. Fajną opcję mają bo pożyczają kasę aż na 45 dni, więc trochę czasu na spłatę jest. A firma solidna i uczciwa, wszystko wiadomo z góry, nie ma żadnych haczyków.
Guska32
Starszak
Starszak

Postautor: opuw » 13 gru 2016, o 12:36

Vivus ma pierwszą chwilówkę całkowicie za 0 złotych.
opuw
Maluszek
Maluszek

Postautor: izabellaa » 14 gru 2016, o 16:04

Chwilówki to wcale nie takie zło absolutne, po prostu trzeba wiedzieć jak z nich korzystać :roll: Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem, zresztą nie tylko chwilówkami, ale ogólnie finansami - na przykład inwestowaniem czy kontami bankowymi to polecam zajrzeć na https://centrumfinansowe.pl/ , bo można tam znaleźć sporo przydatnych informacji i praktycznych wskazówek. Ponadto przy wielu wpisach od razu podane są oferty więc można zobaczyć co i jak.
izabellaa
Średniak
Średniak

Postautor: opuw » 22 gru 2016, o 15:35

Brałem już kiedyś chwilówki i są to pożyczki z których warto jest skorzystać. Oczywiście taką decyzję każdy musi sobie przekalkulować i być świadomym wszystkich zalet i wad chwilówek. Przykładowo opisany tutaj http://www.finansenaplus.pl/vivus-opinie-pozyczka/ Vivus ma atrakcyjne warunki dla dobrze zorientowanych. Przykładowo daje bez zbyt dużej weryfikacji pierwszą pożyczkę za całkowite 0 złotych. Tym samym przebija ofertę większości konkurencji. Haczyk jest tylko taki że trzeba ją spłacić w terminie.
opuw
Maluszek
Maluszek

Postautor: mojkad » 12 sty 2017, o 10:25

Całkiem spoko ofertę ają w vivusie, może tam warto wziąć
mojkad
Średniak
Średniak

Postautor: tuchacz » 17 sty 2017, o 13:29

Chwilówki to jednak duże ryzyko, później okazuje się, że darmowa pożyczka niesie za sobą ogromne koszty. Nie lepiej jednak próbować w banku? Zawsze to bezpieczniej.
tuchacz
Maluszek
Maluszek

Postautor: kimita » 20 sty 2017, o 13:02

Najlepiej w ogóle nie brać żadnej chwilówki, jeśli już naprawdę jest słabo - pożyczyć od rodziny. Chwilówki to zło i pierwszy stopień do wpadnięcia w ogromne długi.
kimita
Maluszek
Maluszek

Postautor: Waldekk » 20 sty 2017, o 14:23

Potwierdzam. Z osób mi znanych nie znam takiej, która dzięki chwilówce wyszła z długów. Za to znam takich co popadli w jeszcze większe długi...
Jeżeli już musisz, to pod tym adresem znajdziesz dość rzetelny ranking chwilówek i pożyczek internetowych, z dwojga złego lepiej chyba wybrać te drugie...
Waldekk
Maluszek
Maluszek

Postautor: wrobar » 25 sty 2017, o 18:52

Chwilówki to nic dobrego niestety, jak już to lepiej wziąć normalny kredyt
wrobar
Średniak
Średniak

Postautor: Tamara23 » 27 lut 2017, o 13:21

Lendon aktualnie ma dobrą ofertę, w tv widziałam, ze juz nawet na 45 dni pozyczaja. Ja kiedys bralam u nich taka chwilowke i spoko, wszystko uczciwie tak jak na umowe, nie nacielam, nie stracilam nic, bo oplaty 0 zl, splacilam w terminie i tyle.
Tamara23
Średniak
Średniak

Postautor: aliza36 » 2 mar 2017, o 16:45

Ja ju brałam taką chwilówkę i skorzystałam z rankingu chwilówek: https://moneybox.pl i dzięki temu wybrałam najlepszą dla siebie ofertę. I to była moja pierwsza chwilówka w danej firmie i dlatego dostałam ją całkowicie za darmo.
aliza36
Maluszek
Maluszek

Postautor: pietr1us » 3 mar 2017, o 10:36

No zawsze lepiej sprawdzić ranking.
________
https://www.restartagd.pl/
pietr1us
Średniak
Średniak

Następna