Prezent dla męża

W tym miejscu rozmawiamy o wszystkim tym co jest związane z naszą pracą, a co nie pasuje do innych kategorii tematycznych naszego forum.
Czas trochę odsapnąć? Nie ma to jak chwila luźnej dyskusji z innymi. Zawsze warto bliżej poznać ludzi, którzy siedzą w tym samym "temacie" co Ty.

Prezent dla męża

Postautor: basia44 » 19 cze 2016, o 00:07

Chciałabym kupić mężowi jakiś fajny prezent, najlepiej koszulę lub sweterek. Najważniejsze, by był dobrej jakości. Znalazłam coś takiego - https://www.imperialshop.pl/koszule-c-3_9.html, słyszeliście o tym sklepie? Polecacie?
basia44
Maluszek
Maluszek

Re: Prezent dla męża

Postautor: lorklork » 20 cze 2016, o 10:44

zabierz go na Przegląd techniczny samochodu Warszawa wtedy będzie najbardziej zadowolony. Gwarantuje Ci
lorklork
Maluszek
Maluszek

Postautor: Magdalena55 » 5 sie 2016, o 13:45

ja mojemu kupiłam perfumy wczoraj...mój ulubiony męski zapach, Jego na szczescie tez;) Na http://www.rossmann.pl/produkty/Zapachy-meskie,5342/Marka,Hugo-Boss jest duży wybór wód toaletowych tej marki i w promocyjnych cenach akurat. Warto skorzystać bo nie ma drugiego takiego zapachu...a ciuchy...zazwyczaj sie facetów ubiera wiec czy ja wiem...?
Magdalena55
Starszak
Starszak

Postautor: Leedia » 29 lis 2016, o 10:54

Zabierz go w miejsce gdzie miło spędzicie czas, myślę że dobrze by wspominał wyjście do escape roomu, np http://escapethegame.pl/. Nie jest to tępa rozrywka, można trochę wysilić szare komórki :)
Leedia
Średniak
Średniak

Postautor: Magdalena55 » 4 gru 2016, o 18:24

a ja zabrałabym męża do apartamentu...choćby w stolicy na przemiły weekend tylko we 2;) mam tu ofertę https://www.warsaw4you.com Korzytsaliśmy, mąż zrobił mi prezent na rocznicę i przyznam ze było to bardzo fajne, inne, a dało nam sporo czasu dla siebie, bez gonitwy codziennej, obowiązków...:)
Magdalena55
Starszak
Starszak

Postautor: agucha87 » 6 gru 2016, o 08:27

Co sądzicie o tym, aby delikatnie skłonić męża do przejścia na dietę? Prezent nie będzie okazały, gdyż będzie to tylko coś małego ale sądziłam, że dobrym pomysłem będzie kupienie mu czegoś, co polubi a dzięki czemu trochę wróci mu fajny wygląd - myślałam o musli - jak uważacie, warto na to postawić?
agucha87
Starszak
Starszak

Postautor: kassiaa333 » 6 gru 2016, o 08:32

No ale to on musi też tego chcieć, nie skłonisz go siła.
kassiaa333
Średniak
Średniak

Postautor: Leedia » 12 gru 2016, o 16:41

Zamiast przedmiotu kup mu wyjście do pokoju zagadek, jeszcze sama skorzystasz:) A jeszcze znajomi się załapią.
Leedia
Średniak
Średniak

Postautor: izabellaa » 28 gru 2016, o 12:37

A może jako dodatek jakieś Wasze zdjęcie wywołane na przykład dużym formacie i wstawione w ładną ramkę? Ja zrobiłam taką niespodziankę mojemu mężowi na Święta i był bardzo zadowolony a to właściwie prezent dla nas obojga bo teraz fotografia zdobi ścianę w salonie. Sporo jest takich prezentów, które mogą się świetnie wpasować we wnętrze. Zresztą tutaj http://aranzujemy.pl/aranzacje-wnetrz-5 ... mieszkania jeśli ktoś byłby zainteresowany to można się zainspirować :)
izabellaa
Średniak
Średniak

Postautor: lammiw25 » 10 sty 2017, o 14:28

niezłe propozycje na prezent dla męża, zegarek w zupełności wystarczy jako prezent !
Średniak

Postautor: mojkad » 12 sty 2017, o 10:26

Zegarek wydaje mi się, że to trochę zbyt bardzo oklepany prezent... Ja bym sie nie ucieszył ;P
mojkad
Średniak
Średniak

Postautor: Drakhtul » 16 sty 2017, o 11:34

agucha87 pisze:Co sądzicie o tym, aby delikatnie skłonić męża do przejścia na dietę? Prezent nie będzie okazały, gdyż będzie to tylko coś małego ale sądziłam, że dobrym pomysłem będzie kupienie mu czegoś, co polubi a dzięki czemu trochę wróci mu fajny wygląd - myślałam o musli - jak uważacie, warto na to postawić?

Serio chcesz kupic musli mezowi? Nie ogarniam totalnie w tej chwili. Moze sama zacznij o siebie dbac, mow mu ze idziesz pobiegac, na silownie, jedz zdrowo to moze i on podlapie ze jestli Ty sie starasz to on tez powinien. Co to tematu to mysle ze zegarek jest wporzadku.
Drakhtul
Starszak
Starszak

Postautor: tuchacz » 17 sty 2017, o 13:27

A nie myślałaś może o jakimś wspólnym urlopie? Ja bym padł ze szczęścia, gdyby mnie druga połówka zaprosiła na weekend gdzieś za miastem.
tuchacz
Maluszek
Maluszek

Postautor: Magdalena55 » 14 lut 2017, o 19:16

musielibyście oboje inaczej jkadać...zaczać gotować zdrowo dla Was obojga, śniadanie do pracy inne...
Magdalena55
Starszak
Starszak

Postautor: fresz » 19 lut 2017, o 20:43

basia44 pisze:Chciałabym kupić mężowi jakiś fajny prezent, najlepiej koszulę lub sweterek.

cześć basia44. Szczerze mówiąc nie sądzę, by ubrania były dobrym pomysłem na prezent. Z moich obserwacji wynika, że mężczyźni średnio cieszą się z takich upominków. Oczywiście to kwestia indywidualna, są wyjątki ;) Ale osobiście radzę kupić coś "męskiego" jak jakieś dobre narzędzia chociażby http://www.euro.com.pl/narzedzia-i-elek ... dzia.bhtml . Faceci lubią praktyczne rzeczy
fresz
Starszak
Starszak

Następna

Wróć do Hydepark